www.lidiawinkler.zor.pl

Salon kosmetyczny - Bydgoszcz

Opalanie SUNFX » GALERIA ZAKŁADU » Makijaż permanentny ODED » Makijaż permanentny TAFFY »
Makijaż permanentny ODED

Makijaż permanentny ust, kresek i brwi metoda ODED

Nasza opetentowana metoda makijażu permanentnego ust, brwi i kresek "ODED"

Makijaż Permanentny polega na wprowadzeniu pigmentów  barwiących pod skórę.

Często myli się makijaż permanentny z tatuażem. Makijaż permanentny, mikropigmentacja, różni się od tatuażu głębokością wprowadzenia pigmentu, wielkością cząsteczki pigmentu, gęstością farby pigmentowej, wielkością i budową igły pigmentującej, rodzajem urządzenia pigmentującego oraz trwałością pigmentacji .

 

 

W obu przypadkach: przy tatuażu i makijażu permanentnym, barwnik wprowadzony jest poprzez igły ( maszynki i igły różnią się znacząco! ) poruszające się pionowo  „góra dół”, a każde wkłucie tworzy kolorowy punkt w skórze. Uzyskany kolorowy motyw w skórze jest więc zbiorem punkcików. Efekt końcowy zależy od doboru koloru, ilości warstw nakładanych na siebie ( intensywność barwy ), nakładania się tych barw ( są to najczęściej farby transparentne, przezroczyste ), jakości urządzenia oraz właściwości skóry i odporności osoby poddanej pigmentacji. Sposób wprowadzania pigmentu w skórę, ilość wprowadzonego pigmentu w jednostce czasu, a następnie proces gojenia się skóry, tj. czas potrzebny do jej regeneracji, stały się podstawowymi priorytetami dla stworzenia naszej maszynki ODED do pigmentacji skóry twarzy i ciała. Różni się ona znacząco od urządzeń dostępnych na światowym rynku. W maszynce ODED zastosowane zostały trzy igły, które w różnym czasie przenoszą barwnik w głąb skóry. Nie następuje to równocześnie, jak ma miejsce w innych maszynkach, gdzie ilość igieł „X” w jednym czasie nakłuwa skórę, a następnie wychodzi ze skóry ciągnąc ją za sobą, co powoduje ból i występowanie podciśnienia, a co za tym idzie wyrzucanie barwnika ponad skórę.

W maszynce ODED poprzez naprzemienne nakłuwanie nie ma szarpania skóry, przez co odczucia w trakcie pigmentacji są o wiele przyjemniejsze, a poranienie skóry o wiele mniejsze. Ma to ogromne znaczenie dla efektywności pigmentacji. Brak strupków lub ich znaczne ograniczenie gwarantuje skuteczność zabiegu pigmentacji, zmniejszenie lub wyeliminowanie korekty. Dlatego, że podczas pracy maszynką ODED nie tworzy się podciśnienie, pigment  wprowadzony przez igły pozostaje w skórze, tworząc w krótkim czasie pigmentowania duże nasycenie kolorem. 

Co charakteryzuje naszą metodę makijażu permanentnego "ODED" ?

 • częstotliwość nakłóć do 420 uderzeń na sekundę
 • skrócenie czasu zabiegu
 • zwiększenie pigmentacji w jednostce czasu o 300%
 • zmniejszenie bólu, opuchlizny i podrażnienia
 • ponieważ oferujemy jedyną w swoim rodzaju swoistą technologię z zastosowaniem trzech igieł pracujących jednocześnie i naprzemiennie (chronioną prawem autorskim i opatentowaną przez Szwedo Group)
 • wyjątkowa szybkość pracy (sprzęt pracuje z częstotliwością 420 uderzeń na sekundę), równomierność częstotliwości nakłuć i precyzyjność penetracji igieł w skórę różnej twardości zapewnia napęd silnika, który przenoszony jest na przekładnię zębatą i korbowód (jak w silniku samochodowym). Tak innowacyjna budowa i działanie naszego urządzenia czyni go przodującym i jedynym w swoim rodzaju, niezawodnym i gwarantującym sukces urządzeniem do wykonywania trwałego rysunku ust, brwi, kresek oczu i makijażu medycznego
 • dzięki takiemu rozwiązaniu, podczas wychodzenia igły z tkanki nie zostaje wytworzone podciśnienie, które powoduje wyrzucenie pigmentu ze skóry (jak to się dzieje w urządzeniach jednoigłowych innych firm), a właśnie następuje maksymalna aplikacja barwnika w skórę i wysoka czystość rysunku
METODA JEDNOIGŁOWA
DOTYCHCZAS STOSOWANA
NASZA METODA TRZYIGŁOWA
     
Wbijanie pojedynczej igły.
 
Przy wyciąganiu igły znaczna część pigmentu wprowadzonego do skóry wskutek podciśnienia wydostaje się na zewnątrz. Pracujące naprzemiennie trzy igły niezależnie penetrują skórę. Prędkość igieł wchodzących równa jest prędkości igieł wychodzących. W jednym czasie gdy dwie igły wchodzą w skórę to jedna jest wyciągana, co bardzo zmniejsza efekt podciśnienia, przez co zwiększa się efekt wprowadzania pigmentu do skóry.
 
 • sterylne i jednorazowe igły gwarantują bezpieczeństwo zabiegu
 • maksymalna redukcja wibracji zapewnia perfekcję wykonania makijażu

 

 

Zastosowanie nowej metody to:

 • uzyskanie częstotliwości nakłuć od 340 do 420 uderzeń na sekundę
 • skrócenie czasu zabiegu o ponad 60%
 • zwiększenie pigmentacji w jednostce czasu o 300%
 • zminimalizowanie ilości korekt po makijażu (zmniejszenie kosztów zabiegu)
 • zmniejszenie  bólu, opuchlizny i podrażnienia

 

PrzedPo
 

 

Tagi: Makijaż permanentny ust wypełnienie Bydgoszcz, Manicure Bydgoszcz, Pedicure Bydgoszcz, Akryle+zdobienie Bydgoszcz, —żele+zdobienie Bydgoszcz, Parafina na dłonie Bydgoszcz, Parafina na stopy Bydgoszcz, Depilacja ciała Bydgoszcz, zagęszczanie - przedłużanie rzęs Bydgoszcz, Henna, regulacja brwi Bydgoszcz, Henna, regulacja brwi dla mieszkańców Fordon jako 4 usłauga w 1 dniu Bydgoszcz, FITROLL, ROLL MASAŻ z podczerwienią 45min Bydgoszcz, Henna, regulacja brwi dla mieszkańców Bydgoszcz CENTRUM jako 4 usłauga w 1 dniu Bydgoszcz, Manicure Wrap Bydgoszcz, Makijaż permanentny ust kontur Bydgoszcz, OPALANIE NATRYSKOWE CAŁEGO CIAŁA Bydgoszcz, Makijaż permanentny brwi metodą Oded- wypełnienie całkowite Bydgoszcz, Makijaż permanentny brwi metodą piórkową Taffy Bydgoszcz, Makijaż permanentny ust wypełnienie plus kontur, kreska oka dolna górna Bydgoszcz, Makijaż permanentny ust wypełnienie plus kontur Bydgoszcz, FITROLL, ROLL MASAŻ z podczerwienią 60min Bydgoszcz, MASAŻ FOTELEM MASUJĄCYM BODY HELP PRESIDENT 3D 20min Bydgoszcz, Salon kosmetyczny Bydgoszcz
Strona jest częscia serwisu: www.moja-kosmetyczka.pl, Polityka prywatnosci